Тісто можна використовувати не тільки для їжі, а й для ліплення. Ліплення із тіста розвиває мозок дитини, а в цей час батьки можуть відпочити та зняти стрес. Навчіть свою дитину ліпити, якщо хочете, щоб вона рано почала читати та вчити вірші й виросла справжнім вундеркіндом!

Переваги ліплення із тіста для дітей у Центрі раннього розвитку Butterfly:

Розвиток дрібної моторики. Ліплення сприймає формуванню таких якостей: посидючість, концентрація уваги, дрібна моторика, просторове мислення та уява. Коли дитина ліпить з тіста чи пластиліну, то тренуються не тільки пальчики, але й мозок.

Вивчення кольорів, фігур та букв Завдяки ліпленню дитина сприймає інформацію яскраво та об’ємно. Цей метод допомагає цікаво та легко вивчити кольори, навчитися читати або рахувати. Дитина легше запам'ятовує, коли в цьому процесі задіяні кілька каналів отримання інформації: зоровий, слуховий, кінетичний.

Тренування координації рухів. Ліплення допомагає формувати точні рухи і розвивати обидві руки. Такі навички готують руку дитини до письма.

Розвиток особистості та інтелекту. У дошкільному віці (4-6 років) дитина сприймає навколишній світ через дотик. Тому ліплення в цей період є дієвим методом розвитку особистості. Під час ліплення активізується кора головного мозку дитини. Ліплення на задану тему сприяє розвитку пізнавальних здібностей та інтелекту, а ліплення на вільну тему розвивають творчість та фантазію.

Заспокоює та знімає стрес у батьків. Ліплення із пластиліну чи тіста — це різновид арт-терапії. Воно допомагає позбутися стресу і зняти нервове напруження та просто заспокоює. Людина в такий спосіб може вивільнити свої почуття.

На розвиваючі та творчі заняття для дітей у Львові можна записатися в Центр раннього розвитку Butterfly за телефонами +380(98)639-78-58, +380(93)886-94-42