Кращий час для діток почати вивчати англійську мову – це вік від народження до 6 років. По-перше, у цьому віці дитина швидше і якісніше запам’ятовує нові слова, адже за кожним словом закріплюється певний образ. По-друге, дитина саме в цей час ово­лодіває рідною мовою, тож іноземна даватиметься легше. По-третє, вивчення дошкільником іноземної мови сприяє загальному розвитку його індивідуаль­них мовленнєвих здібностей.

Іноземна мова — доступна і цікава дошкільнятам, якщо правильно організувати процес її вивчення. Дитина пізнає все в грі, а значить і англійську мову слід вивчати граючи. Під час вивчення англійської мови не варто переобтяжувати дітей потоком англійського мовлення і зобра­женням літер, опанування іноземної мови повинно відбуватись невимушено, в ігровій формі, з різноманітними завданнями, і спрямовуватись на загальний мовленнєвий розвиток дитини.

Раннє навчання іноземних мов обумовлює інтерес до мовної різноманітності світу, виховує толерантне ставлення до представників інших культурних уподобань, активізує розвиток мислемовленнєвих здібностей дитини, сприяє пізнанню довкілля.

Запис на заняття із англійської мови за номерами:  (098)639-78-58, (093)886-94-42